NEMOKAMAS TURINYS JUMS

-Sukurk save sėkmei

Kas trukdo būti laimingu santykiuose ir kaip padėti sau?

Kaip galvojate, ar meilė ir laimingi santykiai yra sėkmė? Jei taip, tai kaip tapti tokiu sėkmingu, kurį myli ir bijo prarasti? Kaip patekti į tą laimingųjų sąrašą ir nustoti kentėti dėl nesiklostančių santykių?
Kaip dabar keistai benuskambėtų, bet dažnai patekti į jį neleidžiame mes patys – net nesuvokdami to, nes iš tikrųjų norime artumo, šilumos santykiuose. Tai kaip gi neleidžiame?
Neleidžiame, nes gyvename ir būname su kitais reaguodami iš ankstyvųjų vaikystės patirčių atsineštomis gynybomis, kurios autopilotu nusprendžia, kaip jaustis ir reaguoti.
Tai, kokiais mes dabar esame santykiuose, didžiąja dalimi priklauso nuo mūsų prieraišumo sistemos, susiformavusios ankstyvoje vaikystėje. Jau tada tapome saugiai arba nesaugiai prisirišantys, o nuo to priklauso mano santykiai su kitais.
Todėl, būti laimingu santykiuose, svarbu mokėti atpažinti ir suvokti savąją prieraišumo sistemą, kad galėtum mokytis prisirišti sveikai.
Dar svarbu išmokti kartą ir visiems laikams paleisti praeitį ir nebesikabinti į skausmingas patirtis, kad atsirastų vietos tikriems jausmams.
Tai ir yra dažniausiai mus nuo trokštamo artumo santykiuose tolinančios priežastys. Laimei, bet kuriame amžiaus etape galime pradėti mokytis kurti santykius tokius, apie kokius svajojame.Patikėkite – jūs visi turite begalinius gebėjimus ir potencialą tam, tik pradžiai, galbūt, reikia žinių ir jūsų pastangų tas žinias įtvirtinti gyvenime.
Viso to galima išmokti, naudojantis šiuolaikinės psichoterapijos instrumentais, kuriais remiantis parengiau šiuos tai temai skirtus mokymus:

“Meilė ir savivertė. Kaip neprarasti savęs, būnant su kitais, ir įsileisti meilę”,

“Ribos ir savivertė: kaip stiprinti savivertę, išmokstant brėžti ribas:,

“Uždaryk duris į praeitį, kad įsileistum laimę”,

„3 vaikystės žaizdos, turinčios įtakos dabartiniam gyvenimui“

ir „Romantiniai poros santykiai per prieraišumo prizmę“

Tikrai žinau, kad pasirinkę bet kurį, jums aktualiausią mokymą, pradėsite kitaip matyti save santykiuose, mokėsite atpažinti savo pažeidžiamumą, kritinius taškus, vaikystės ir vėlesnių santykių pasekmių įtaką dabartiniams santykiams ir galėsite priimti teisingus jums esminius sprendimus. Tai bus jūsų pokyčių pradžia. Rezultatai tikrai bus, todėl sakau – šį kelią eiti verta.

Su meile, Danguolė

Kaip jums atrodo – ko reikia žmogui, kad jis turėtų gyvenimą tokį, kokio nori ir kokio sau linki?

Pati svarbiausia savybė, pagrindinis įgūdis, kurį verta išsiugdyti – tai sugebėjimas valdyti savo mintis ir emocijas. Jei išmoksite tai daryti, savo gyvenime turėsite absoliučiai viską, ko norite.
Tos mintys – tai išmoktų taisyklių, įsitikinimų ir sunkių išgyvenimų bei skausmingų patirčių rinkinys. Jei aš tai pradėsiu suvokti, galėsiu leisti sau bent suabejoti jomis, o tada – bandyti jas keisti. Tik mokantis kontroliuoti savo mintis žmogus pasieks visų aukštumų, į kurias save veda.
Labai atsakingai sakau – išmokti tvarkytis su savo mintimis ir valdyti emocines reakcijas, statyti į vietą baimę ir nepasitikėjimą keliančius vidinius kritikus, užbaigti skausmingas praeities situacijas, nebeleidžiant joms nuodyti jūsų gyvenimo šiandien, nustoti visame kame siekti tobulumo ir pradėti mėgautis gyvenimu, įmanoma visiems, nepriklausomai, kokioje situacijoje dabar esate ar kiek jums metų dabar.

Jei iš tikrųjų nori atgauti kontrolės pojūtį savo gyvenime ir jaustis oriai jame, labai rekomenduoju šiuos praktinius seminarus:

“Kaip valdyti mintis, emocijas ir tapti stipresniu už vidinius kritikus”,

“Elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą”,

“Į pagalbą perfekcionistui: kaip išvengti perdegimo ir leisti sau gyventi netobulai, užtat – laimingai”

ir “Uždaryk duris į praeitį, kad įsileistum laimę”.

Kartu su seminaro įrašu gausite ir konkrečias praktines užduotis savarankiškam darbui, meditacijas ar palaikymo praktikas.

Aš labai jums linkiu išmokti gyventi lengviau, laisviau, įdomiau ir tikiu, kad mano parengti mokymai jums padės. Atminkite, tarp jūsų dabar ir jūsų svajonių gyvenimo, nėra nieko, tik jūs. Tad, tik nuo jūsų priklausys, ar jį turėsite.

Kodėl santykiuose jaučiuosi nelaimingu ir kaip padėti sau

Žmogui reikia žmogaus – artimas ryšys su kitais yra vienas svarbiausių poreikių gyvenime, kuris ypač svarbiu tampa sunkiose krizinėse trauminėse situacijose. Būtent tas ryšys padeda atstatyti emocinę pusiausvyrą ir jausti savo savastį, nesubyrėti ir neužsidaryti savo kiaute.

Labai dažnai dėl nesiklostančių santykių kaltiname save, partnerius, likimą. O priežastys gali slypėti visai ne tame, kad mano sutikti žmonės ar aš esu esame kažkokie blogi. Priklausomybės kitiems ir artumo poreikis yra įsišaknijęs mūsų prisirišimo sistemoje, susiformavusioje ankstyvoje vaikystėje.

Dažnai jį atkartojame iki šiol r jis veikia mūsų bendravimą, santykius, savijautą ir savivertę..
Prieraišumo sistema skirta padėti mums išgyventi sunkias, pavojingas situacijas, tačiau kažkada padėjusi lengviau išgyventi, ji dabar veikia nenaudingai man.

Išskiriami 3 nesaugaus prieraišumo tipai – vengiantis, nerimastingas /ambivalentiškas ir dezorganizuotas prieraišumas. Suvokdami savo ir šalia esančių žmonių prieraišumo tipą, galime jautriau žvelgti į save ir kitus, suprasdami, kad dažnai sunkumai santykiuose susiję ne su mano ar partnerio trūkumais, o su tuo, kaip buvome auginami vaikystėje. Tai žinodami, galime pažinti savo ir kitų stiprybes ir pažeidžiamumą, o svarbiausia – mokytis sveiko prieraišumo.

Sveikiems ir laimingiems santykiams svarbu mokėti saugiai prisirišti. Dar svarbu žinoti, kad nei vienas prieraišumo tipas nėra baigtinis ir amžinas. Bet kuriame amžiuje galime pradėti stiprinti ir auginti sveiką prieraišumą.
Tam skirtas praktinių mokymų paketas „Prieraišumo tipai, iki šiol lemiantys mūsų santykius: kaip padėti sau keistis? Jį sudaro valandos trukmės video seminaras ir praktinės užduotys savarankiškam darbui: klausimynai, padėsiantys nusistatyti savo ir jūsų artimųjų prieraišumo tipą,

Taip pat -rekomendacijos, kaip kurti santykius ir juose būti su nesaugaus prieraišumo partneriais ir praktikos, padėsiančios mokytis saugiai prisirišti. Tai iš tikrųjų verta išmokti!

Su meile, Danguolė

Atminkite – tai, kuo tikite, tampa tiesa ir jūsų gyvenimu

Jūsų gyvenime vyks lygiai tiek ir tai, kuo tikite. Todėl, kai renkatės, kuo tikėti – ar tai būtų mintys apie save, ar informacija apie kitus žmones, ar likimą, gyvenimo prasmę…

Negyvenkite autopilotu. Klauskite savęs – ar iš tikrųjų noriu taip galvoti apie save? Ar man tai padeda gyvenime? O gal priešingai – trukdo?

Klauskite savęs – ar tikrai noriu, kad mano pasaulis taip atrodytų? Nes tie nesuvokti automatiniai pasirinkimai valdo jūsų gyvenimą!

Todėl sakau – būkite dėmesingi tam, kuo renkatės tikėti. Dar daugiau: būkite dosnūs ir geranoriški sau – rinkitės tą pasaulį, kuriame matote daug galimybių, rinkitės tikėti tuo, kas jus augina, kas sujungia jus su jūsų galimybėmis, kad gyventumėte taip, kaip norite ir jaustumėtės turintys įtakos
savo gyvenimui.

Tikrai galima išmokti rinktis, kuo tikėti. Ir tai priklauso tik nuo jūsų pačių – neatimkite iš savęs teisės nuo šiol patiems kurti savo gyvenimą. Tokį, kokio sau linkiu!

Su meile, Danguolė

Kodėl mums taip sunku bendraut, būti išgirstiems

Apie tai, kodėl taip dažnai bendravimas su žmonėmis mus skaudina ir žeidžia, vis nusiviliu žmonėmis, jaučiuosi jiems nesvarbi.

Dalinuosi pagrindiniais Geštalto terapijoje išskiriamais taip vadinamaisiais gynybiniais mechanizmais, nutraukiančiais kontaktą ir neleidžiančiais kurti emociškai sveikų santykių ir būti juose atviru, nuoširdžiu, galinčiu išgirsti kitus

Norintiems pasimokyti atpažinti savo elgesio modelius ir pradėti bendrauti lengviau, rekomenduoju praktinį seminarą “Elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą”

Norintiems sveikų ir laimingų santykių, labai vertingas mokymų paketas saviugdai, apimantis 3 svarbiausias temas –  “Meilė ir savivertė. Kaip neprarasti savęs, būnant su kitais, ir įsileisti meilę”

Kas trukdo gyventi savo gyvenimą

apie 5 priežastis, trukdančias gyventi savo gyvenimą ir keletas Geštalto terapijoje naudojamų pratimų, leidžiančių susigrąžinti ryšį su savimi. 

Norintiems pasimokyti keistis, labai rekomenduoju praktinius seminarus: “Kaip valdyti mintis, emocijas ir tapti stipresniu už vidinius kritikus” arba – “Elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą”

Ko labiausiai trokšta perfekcionistai

Ar žinote, ko labiau už viską gyvenime trokšta perfekcionistai, dėl kokio gyvybiškai svarbaus jiems poreikio tokiais tapo ir iki šiol  yra?

Jie nori būti mylimi. Jie trokšta meilės ir būti svarbūs, pripažinti, priimti, jaustis vertingais. Ir baisiausia, kad tuo savo dar vaikystėje išmoktu vieninteliu būdu – būnant idealiu ir tobulu, nedarančiu klaidų. 

Norinčius daugiau pažinti savąjį perfekcionizmą ir jo “šaknis, išmokti tvarkytis su juo, kad jis taptų jus mylinčiu ir jums padedančiu draugu, rekomenduoju valandos trukmės praktinį seminarą su pratimais darbui individualiai “Į pagalbą perfekcionistui: kaip išvengti perdegimo ir leisti sau gyventi netobulai, užtat – laimingai”

Perfekcionistams

Žmonės į terapeutus dėl perfekcionizmo dažniausiai nesikreipia. Į terapiją jie ateina su visai kitomis problemomis. Ir tik konsultacijų metu išeinama į perfekcionizmą, kaip pagrindinę šių sunkumų ar sutrikimų priežastį. 

Norintiems daugiau sužinoti, kas nulėmė, kad esame perfekcionistai, kada jis yra sveikas, o kada – žalingas, pasimokyti dirbti su atidėliojimu ir gauti praktines užduotis – instrumentus, padėsiančius gyventi lengviau, rekomenduoju valandos trukmės praktinį seminarą su pratimais darbui individualiai “Į pagalbą perfekcionistui: kaip išvengti perdegimo ir leisti sau gyventi netobulai, užtat – laimingai”.

Kokie ženklai rodo, kad santykiuose praradai save

Kai norisi judėti link geresnių dalykų, laimingesnio gyvenimo, o jautiesi užstrigęs, verta pasitikrinti – kas gi tas sunkus akmuo, laikantis jus ir neleidžiantis pajudėti iš vietos. Dažnai atrandame, kad tas akmuo yra mano santykiai su partneriu ar kitais artimais žmonėmis.

Norintiems laimingų ir sveikų santykių, labai rekomenduoju įsigyti mokymų paketą Meilė ir savivertė. Kaip neprarasti savęs, būnant su kitais, ir įsileisti meilę”, kuriame rasite 3 svarbius seminarus šia tema ir daug praktinių užduočių saviugdai. Tam, kad turėtume tokius santykius, kokių sau linkime

Kaip neleisti praeičiai gyventi už mane
 
Mes tiek daug pastangų skiriame tam, kad kažką turėtume, kažkuo būtume, kažkaip atrodytume, kažko pasiektume gyvenime ir taip dažnai pavargstame to rezultato nesulaukdami. O jo nėra, nes ne ten sutelktas dėmesys. Siūlau žvilgsnį iš išorinio pasaulio atgręžti į savąjį vidinį pasaulį. 
Norinčius atsigręžti į save ir daugiau suvokti save,  kviečiu į vasaros savaitgalinę terapinę stovyklą “Gyvenimą keičiantis nuotykis”. Ta jūsų pasidovanota pauzė gali tapti atskaitos tašku naujam jūsų gyvenimui!

Kaip išjudėti link to, ko norite

Kai negali judėti link savo svajonių, link to, ko nori, pradėti siūlau nuo Geštalto terapijoje naudojamo pratimo. Bandykite, tikrai verta

Kaip būti tokia asmenybe, tokiu žmogumi, su kuriuo norima draugauti, būti ir bijoma prarasti? Kokias savybes turi toks žmogus?

Kaip pradėti keisti savo gyvenimą; kas ta stebuklinga jėga, galinti man padėti turėti tai, ko noriu, ir kaip ją rasti?

 Aš dažnai primenu svarbią tiesą – šiandien turite tai, leidžiate sau tai, jaučiatės taip, ką nešiojatės savo viduje. Norintiems daugiau pažinti save ir surasti galimybių pokyčiui, rekomenduoju savaitgalinę terapinę stovyklą “Gyvenimą keičiantis nuotykis”

Kuo skiriasi aukštą ir žemą savivertę turintys žmonės

Kaip reiškiasi savivertė – iš kokių požymių ją atpažįstame? Kaip suvokti – padeda ji mums gyventi ar priešingai – trukdo? 

Kaip patikėti, kad mano gyvenimas gali pasikeisti į gerąją pusę
Pratimas, padėsiantis įgyvendinti norus ir svajones
Rytas – ypatingas metas
Kaip turėti įtakos savo gyvenime
Svarbiausias įgūdis

Apie svarbiausią įgūdį, reikšmingiausią savybę, kurią išsiugdžius, galima pakeisti savo gyvenimą ir jaustis jame laimingu, svarbiu ir turinčiu tai, ko noriu.
Žmogus daugybę kartų per dieną savo mintimis kuria, stipina, motyvuoja save arba naikina.  
Norintiems pasimokyti tvarkytis su atakuojančiomis mintimis ir vidiniais kritikais, siūlau įsigyti praktinį seminarą su užduotimis savarankiškam darbui “Kaip valdyti mintis, emocijas ir tapti stipresniu už vidinius kritikus”
Laimė būti laimingu
Geštalto malda Valentino dienai
Kodėl netikiu savimi ir kaip susigrąžinti tikėjimą savimi
Kaip lengviau bendrauti
Labiausiai mylėti save reikia, kai skauda gyventi. Kaip paprastai galima atsigręžti į save, kad vėl grįžtų jausmas – aš iš tikrųjų gyvenu✨
Apie vieną iš priežasčių, kodėl bijome būti vieni ir kaip iš to išeiti
Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. View more
Cookies settings
Patvirtinti
Prtivatumo ir slapukų politika
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
www.danguolekrupovnickiene.lt (toliau - Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau - Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Duomenų valdytojo rekvizitai: VšĮ konsultacijų ir mokymo centras ESU Buveinės adresas: Kruopų 7-9, Vilnius Tel. +370 68774775 El. paštas: info@esukmc.lt Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą. KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME? Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija vardas, telefono numeris elektroninio pašto adresas (kartais) lytis (kartais) miestas Informacija, kaip naudojate mūsų svetaines. Jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika. Daugiau apie tai skaitykite "Slapukai". Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras "Facebook" tinkle. Kita mūsų renkama informacija Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su jūsų sutikimu. Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti registruojantis mūsų internetinėje parduotuvėje), tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis mūsų siūloma internetinio pirkimo paslauga. Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis. Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679. KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ? Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais: Užregistruoti jus tam, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga. Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją. Tiesioginės rinkodaros tikslu⃰, pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą). Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas. Kitais būdais su jūsų sutikimu.⃰ ⃰ Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais. KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ INFORMACIJĄ? Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus: jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui. teikiant paslaugas - mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsisakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką. KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ? Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Jūsų duomenis saugosime 5 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti. JŪSŲ TEISĖS Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises: Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti); Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti); Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti); Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė "būti pamirštam"); Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti); Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti); Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara. Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu info@esukmc.lt arba skambinti telefonu +370 68774775 ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ir/arba kad nebūtų taikomas tik automatizuotas, įskaitant profiliavimą**, jūsų asmens duomenų tvarkymas, nenurodydami nesutikimo motyvų. **Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotu, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti. Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: el. paštu: info@eneagramosakademija.lt Duomenų valdytojas gavęs tokį prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo kreipimosi dienos, pateikia atsakymą bei atlieka prašyme nurodytus veiksmus ar atsisako juos atlikti. Prireikus nurodytas laikotarpis gali būti pratęstas dar dviem mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Tokiu atveju, per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo dienos Duomenų valdytojas informuoja Duomenų subjektą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis. Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, išskyrus nesutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros būdu, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE Duomenų valdytojo interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių Duomenų valdytojas nekontroliuoja. Duomenų valdytojas neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės. SLAPUKAI Jums besilankant Duomenų valdytojo interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams. T am reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda Duomenų valdytojui atpažinti jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Kaip valdyti ir ištrinti slapukus Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: https://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Duomenų valdytojas nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš Duomenų valdytojo interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų Privatumo politika. SUSISIEKITE SU MUMIS Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu: Telefonu: +370 68774775 El. paštu: info@esukmc.lt
Save settings
Cookies settings
Scroll to Top