NEMOKAMAS TURINYS JUMS
Kas trukdo būti laimingu santykiuose ir kaip padėti sau?
Kaip galvojate, ar meilė ir laimingi santykiai yra sėkmė? Jei taip, tai kaip tapti tokiu sėkmingu, kurį myli ir bijo prarasti? Kaip patekti į tą laimingųjų sąrašą ir nustoti kentėti dėl nesiklostančių santykių?
Kaip dabar keistai benuskambėtų, bet dažnai patekti į jį neleidžiame mes patys – net nesuvokdami to, nes iš tikrųjų norime artumo, šilumos santykiuose. Tai kaip gi neleidžiame?
Neleidžiame, nes gyvename ir būname su kitais reaguodami iš ankstyvųjų vaikystės patirčių atsineštomis gynybomis, kurios autopilotu nusprendžia, kaip jaustis ir reaguoti.
Tai, kokiais mes dabar esame santykiuose, didžiąja dalimi priklauso nuo mūsų prieraišumo sistemos, susiformavusios ankstyvoje vaikystėje. Jau tada tapome saugiai arba nesaugiai prisirišantys, o nuo to priklauso mano santykiai su kitais.
Todėl, būti laimingu santykiuose, svarbu mokėti atpažinti ir suvokti savąją prieraišumo sistemą, kad galėtum mokytis prisirišti sveikai.
Dar svarbu išmokti kartą ir visiems laikams paleisti praeitį ir nebesikabinti į skausmingas patirtis, kad atsirastų vietos tikriems jausmams.
Tai ir yra dažniausiai mus nuo trokštamo artumo santykiuose tolinančios priežastys. Laimei, bet kuriame amžiaus etape galime pradėti mokytis kurti santykius tokius, apie kokius svajojame.Patikėkite – jūs visi turite begalinius gebėjimus ir potencialą tam, tik pradžiai, galbūt, reikia žinių ir jūsų pastangų tas žinias įtvirtinti gyvenime.
Viso to galima išmokti, naudojantis šiuolaikinės psichoterapijos instrumentais, kuriais remiantis parengiau šiuos tai temai skirtus mokymus:
“Meilė ir savivertė. Kaip neprarasti savęs, būnant su kitais, ir įsileisti meilę”,
“Ribos ir savivertė: kaip stiprinti savivertę, išmokstant brėžti ribas:,
“Uždaryk duris į praeitį, kad įsileistum laimę”,
„3 vaikystės žaizdos, turinčios įtakos dabartiniam gyvenimui“
ir „Romantiniai poros santykiai per prieraišumo prizmę“
Tikrai žinau, kad pasirinkę bet kurį, jums aktualiausią mokymą, pradėsite kitaip matyti save santykiuose, mokėsite atpažinti savo pažeidžiamumą, kritinius taškus, vaikystės ir vėlesnių santykių pasekmių įtaką dabartiniams santykiams ir galėsite priimti teisingus jums esminius sprendimus. Tai bus jūsų pokyčių pradžia. Rezultatai tikrai bus, todėl sakau – šį kelią eiti verta.
Su meile, Danguolė
Kaip jums atrodo – ko reikia žmogui, kad jis turėtų gyvenimą tokį, kokio nori ir kokio sau linki?
Pati svarbiausia savybė, pagrindinis įgūdis, kurį verta išsiugdyti – tai sugebėjimas valdyti savo mintis ir emocijas. Jei išmoksite tai daryti, savo gyvenime turėsite absoliučiai viską, ko norite.
Tos mintys – tai išmoktų taisyklių, įsitikinimų ir sunkių išgyvenimų bei skausmingų patirčių rinkinys. Jei aš tai pradėsiu suvokti, galėsiu leisti sau bent suabejoti jomis, o tada – bandyti jas keisti. Tik mokantis kontroliuoti savo mintis žmogus pasieks visų aukštumų, į kurias save veda.
Labai atsakingai sakau – išmokti tvarkytis su savo mintimis ir valdyti emocines reakcijas, statyti į vietą baimę ir nepasitikėjimą keliančius vidinius kritikus, užbaigti skausmingas praeities situacijas, nebeleidžiant joms nuodyti jūsų gyvenimo šiandien, nustoti visame kame siekti tobulumo ir pradėti mėgautis gyvenimu, įmanoma visiems, nepriklausomai, kokioje situacijoje dabar esate ar kiek jums metų dabar.
Jei iš tikrųjų nori atgauti kontrolės pojūtį savo gyvenime ir jaustis oriai jame, labai rekomenduoju šiuos praktinius seminarus:
“Kaip valdyti mintis, emocijas ir tapti stipresniu už vidinius kritikus”,
“Elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą”,
ir “Uždaryk duris į praeitį, kad įsileistum laimę”.
Kartu su seminaro įrašu gausite ir konkrečias praktines užduotis savarankiškam darbui, meditacijas ar palaikymo praktikas.
Aš labai jums linkiu išmokti gyventi lengviau, laisviau, įdomiau ir tikiu, kad mano parengti mokymai jums padės. Atminkite, tarp jūsų dabar ir jūsų svajonių gyvenimo, nėra nieko, tik jūs. Tad, tik nuo jūsų priklausys, ar jį turėsite.
Kodėl santykiuose jaučiuosi nelaimingu ir kaip padėti sau
Žmogui reikia žmogaus – artimas ryšys su kitais yra vienas svarbiausių poreikių gyvenime, kuris ypač svarbiu tampa sunkiose krizinėse trauminėse situacijose. Būtent tas ryšys padeda atstatyti emocinę pusiausvyrą ir jausti savo savastį, nesubyrėti ir neužsidaryti savo kiaute.
Labai dažnai dėl nesiklostančių santykių kaltiname save, partnerius, likimą. O priežastys gali slypėti visai ne tame, kad mano sutikti žmonės ar aš esu esame kažkokie blogi. Priklausomybės kitiems ir artumo poreikis yra įsišaknijęs mūsų prisirišimo sistemoje, susiformavusioje ankstyvoje vaikystėje.
Dažnai jį atkartojame iki šiol r jis veikia mūsų bendravimą, santykius, savijautą ir savivertę..
Prieraišumo sistema skirta padėti mums išgyventi sunkias, pavojingas situacijas, tačiau kažkada padėjusi lengviau išgyventi, ji dabar veikia nenaudingai man.
Išskiriami 3 nesaugaus prieraišumo tipai – vengiantis, nerimastingas /ambivalentiškas ir dezorganizuotas prieraišumas. Suvokdami savo ir šalia esančių žmonių prieraišumo tipą, galime jautriau žvelgti į save ir kitus, suprasdami, kad dažnai sunkumai santykiuose susiję ne su mano ar partnerio trūkumais, o su tuo, kaip buvome auginami vaikystėje. Tai žinodami, galime pažinti savo ir kitų stiprybes ir pažeidžiamumą, o svarbiausia – mokytis sveiko prieraišumo.
Sveikiems ir laimingiems santykiams svarbu mokėti saugiai prisirišti. Dar svarbu žinoti, kad nei vienas prieraišumo tipas nėra baigtinis ir amžinas. Bet kuriame amžiuje galime pradėti stiprinti ir auginti sveiką prieraišumą.
Tam skirtas praktinių mokymų paketas „Prieraišumo tipai, iki šiol lemiantys mūsų santykius: kaip padėti sau keistis? Jį sudaro valandos trukmės video seminaras ir praktinės užduotys savarankiškam darbui: klausimynai, padėsiantys nusistatyti savo ir jūsų artimųjų prieraišumo tipą,
Taip pat -rekomendacijos, kaip kurti santykius ir juose būti su nesaugaus prieraišumo partneriais ir praktikos, padėsiančios mokytis saugiai prisirišti. Tai iš tikrųjų verta išmokti!
Su meile, Danguolė
Atminkite – tai, kuo tikite, tampa tiesa ir jūsų gyvenimu
Jūsų gyvenime vyks lygiai tiek ir tai, kuo tikite. Todėl, kai renkatės, kuo tikėti – ar tai būtų mintys apie save, ar informacija apie kitus žmones, ar likimą, gyvenimo prasmę…
Negyvenkite autopilotu. Klauskite savęs – ar iš tikrųjų noriu taip galvoti apie save? Ar man tai padeda gyvenime? O gal priešingai – trukdo?
Klauskite savęs – ar tikrai noriu, kad mano pasaulis taip atrodytų? Nes tie nesuvokti automatiniai pasirinkimai valdo jūsų gyvenimą!
Todėl sakau – būkite dėmesingi tam, kuo renkatės tikėti. Dar daugiau: būkite dosnūs ir geranoriški sau – rinkitės tą pasaulį, kuriame matote daug galimybių, rinkitės tikėti tuo, kas jus augina, kas sujungia jus su jūsų galimybėmis, kad gyventumėte taip, kaip norite ir jaustumėtės turintys įtakos
savo gyvenimui.
Tikrai galima išmokti rinktis, kuo tikėti. Ir tai priklauso tik nuo jūsų pačių – neatimkite iš savęs teisės nuo šiol patiems kurti savo gyvenimą. Tokį, kokio sau linkiu!
Su meile, Danguolė
Kodėl mums taip sunku bendraut, būti išgirstiems
Apie tai, kodėl taip dažnai bendravimas su žmonėmis mus skaudina ir žeidžia, vis nusiviliu žmonėmis, jaučiuosi jiems nesvarbi.
Dalinuosi pagrindiniais Geštalto terapijoje išskiriamais taip vadinamaisiais gynybiniais mechanizmais, nutraukiančiais kontaktą ir neleidžiančiais kurti emociškai sveikų santykių ir būti juose atviru, nuoširdžiu, galinčiu išgirsti kitus
Norintiems pasimokyti atpažinti savo elgesio modelius ir pradėti bendrauti lengviau, rekomenduoju praktinį seminarą “Elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą”
Norintiems sveikų ir laimingų santykių, labai vertingas mokymų paketas saviugdai, apimantis 3 svarbiausias temas – “Meilė ir savivertė. Kaip neprarasti savęs, būnant su kitais, ir įsileisti meilę”
Kas trukdo gyventi savo gyvenimą
apie 5 priežastis, trukdančias gyventi savo gyvenimą ir keletas Geštalto terapijoje naudojamų pratimų, leidžiančių susigrąžinti ryšį su savimi.
Norintiems pasimokyti keistis, labai rekomenduoju praktinius seminarus: “Kaip valdyti mintis, emocijas ir tapti stipresniu už vidinius kritikus” arba – “Elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą”
Ko labiausiai trokšta perfekcionistai
Ar žinote, ko labiau už viską gyvenime trokšta perfekcionistai, dėl kokio gyvybiškai svarbaus jiems poreikio tokiais tapo ir iki šiol yra?
Jie nori būti mylimi. Jie trokšta meilės ir būti svarbūs, pripažinti, priimti, jaustis vertingais. Ir baisiausia, kad tuo savo dar vaikystėje išmoktu vieninteliu būdu – būnant idealiu ir tobulu, nedarančiu klaidų.
Norinčius daugiau pažinti savąjį perfekcionizmą ir jo “šaknis, išmokti tvarkytis su juo, kad jis taptų jus mylinčiu ir jums padedančiu draugu, rekomenduoju valandos trukmės praktinį seminarą su pratimais darbui individualiai “Į pagalbą perfekcionistui: kaip išvengti perdegimo ir leisti sau gyventi netobulai, užtat – laimingai”
Perfekcionistams
Žmonės į terapeutus dėl perfekcionizmo dažniausiai nesikreipia. Į terapiją jie ateina su visai kitomis problemomis. Ir tik konsultacijų metu išeinama į perfekcionizmą, kaip pagrindinę šių sunkumų ar sutrikimų priežastį.
Norintiems daugiau sužinoti, kas nulėmė, kad esame perfekcionistai, kada jis yra sveikas, o kada – žalingas, pasimokyti dirbti su atidėliojimu ir gauti praktines užduotis – instrumentus, padėsiančius gyventi lengviau, rekomenduoju valandos trukmės praktinį seminarą su pratimais darbui individualiai “Į pagalbą perfekcionistui: kaip išvengti perdegimo ir leisti sau gyventi netobulai, užtat – laimingai”.
Kokie ženklai rodo, kad santykiuose praradai save
Kai norisi judėti link geresnių dalykų, laimingesnio gyvenimo, o jautiesi užstrigęs, verta pasitikrinti – kas gi tas sunkus akmuo, laikantis jus ir neleidžiantis pajudėti iš vietos. Dažnai atrandame, kad tas akmuo yra mano santykiai su partneriu ar kitais artimais žmonėmis.
Norintiems laimingų ir sveikų santykių, labai rekomenduoju įsigyti mokymų paketą “Meilė ir savivertė. Kaip neprarasti savęs, būnant su kitais, ir įsileisti meilę”, kuriame rasite 3 svarbius seminarus šia tema ir daug praktinių užduočių saviugdai. Tam, kad turėtume tokius santykius, kokių sau linkime
Kaip išjudėti link to, ko norite
Kaip būti tokia asmenybe, tokiu žmogumi, su kuriuo norima draugauti, būti ir bijoma prarasti? Kokias savybes turi toks žmogus?
Kaip pradėti keisti savo gyvenimą; kas ta stebuklinga jėga, galinti man padėti turėti tai, ko noriu, ir kaip ją rasti?
Aš dažnai primenu svarbią tiesą – šiandien turite tai, leidžiate sau tai, jaučiatės taip, ką nešiojatės savo viduje. Norintiems daugiau pažinti save ir surasti galimybių pokyčiui, rekomenduoju savaitgalinę terapinę stovyklą “Gyvenimą keičiantis nuotykis”
Kaip reiškiasi savivertė – iš kokių požymių ją atpažįstame? Kaip suvokti – padeda ji mums gyventi ar priešingai – trukdo?